Солодка випічка з листкового тіста

Слойки бувають різні – солоні, солодкі, за начинкою та без. Але, у будь-якому випадку – це невагоме, легке та хрустке тісто, яке полюбляють і дорослі і малі. До речі, деякі листкові вироби досягають 250-ти шарів тіста. Тісто стає листковим завдяки присутності жирів – маргарину або вершкового масла, яке додають у тісто. Саме тому, солодка випічка з листкового тіста користується такою популярністю.

Листкове тісто – історія походження

Відомо, що листкове тісто у 1645 році винайшов Клавдій Геле, учень кондитера, який робив хліб для свого батька. В процесі замішування тіста, він додав шматочок вершкового масла та розгорнув тісто кілька разів. Після випікання, хліб вийшов оригінальний та великий. Таким чином, випадковість допомогла відкрити рецепт листкового тіста.

Смачні вироби з листкового тіста – це чудова закуска для будь-якого випадку – на сніданок та обід, зустріч з друзями та родичами. Листкове тісто може бути різне. Наприклад, на сході з нього готують пахлаву, у Франціі – круасани. Відомий у всьому світі торт «Наполеон» також готується з такого тіста, навіть більше – оригінальна французька назва торту звучить як «mille-feuilles», що означає – «тисяча листів».

В Україні листкове тісто з начинкою всім сподобалося настільки, що їм почали заміняти традиційне тісто для пиріжків. Так з`явилися слойки. Саме тісто може бути солодким, солоним або нейтральним на смак, завдяки чому, до нього можна додавати будь-яку начинку. Правильно виготовлене листкове тісто повітряне та легке. Мистецтво готування полягає в правильному підборі та підготовці начинки. Вона повинна ідеально поєднуватися з тістом, саме тоді слойка з начинкою стане по-справжньому ідеальною.

Асортимент хлібозаводу «Ново-Баварський»

На офіційному сайті нашого заводу Ви знайдете широкий асортимент кондитерських виробів – слойки з сирною, яблучною, сливовою, ананасовою, вишневою, маковою начинкою, а також з сиром сулугуні, чорною смородиною та ківі. Не має значення, які вироби Ви полюбляєте – слойки з фруктовою начинкою чи солоною, головне, що все це є в асортименті хлібозаводу «Ново-Баварський»!