Хліб пшеничний формовий

Неможливо уявити собі стіл без хліба на ньому. Якщо немає хліба, здається, що чогось дуже важливого не вистачає. Хліб – це основа, символ добробуту та багатства. У нашій країні він цінується з прадавніх часів и по сьогодення, недаремно кажуть, що хліб – всьому голова.

Цінність хліба у нашому житті

На честь хліба складають вірші і пісні, його бережуть, їм зустрічають дорогих гостей. Навіть у молитві ми промовляємо «Хліб наш насущний, дай нам сьогодні». Ці слова нам передають батьки, а ми, в свою чергу, передаємо їх своїм дітям. Хліб – безцінний скарб, без якого не обходиться ніщо на світі. Він супроводжує нас на усіх святах, та у повсякденному житті. Батьки завжди вчать своїх дітей берегти хліб, згадаемо знамениту українську пісню, де співається – «Не викидуй хліба, не ламай тополю…». До хліба ставляться з великою шаною та повагою.

Асортимент, який пропонує Ново-Баварський Хлібозавод

На офіційному сайті Ново-Баварського хлібозаводу представлений хліб пшеничний формовий у широкому асортименті. Тут Ви можете купити такі пшеничні вироби:

 • Класичний білий хліб;
 • Хлібець гірчичний;
 • Батони різані в ассортименті;
 • Булочка «Міська»;
 • Нарізний хлібець «Цибулинка»;
 • Багет «Фа-бу».

Хліб має вирішальне значення в раціоні кожної людини, тому що він виступає джерелом багатьох вітамінів та мікроєлементів. У цьому пшеничному виробі містяться вуглеводи, білки, вітамін В, кальцій, фосфор, залізо та органічні кислоти. Так, хліб із пшеничного борошна грає величезну роль у формуванні здоров’я кожної людини. Ново-Баварский хлібозавод готує продукцію за класичними рецептами та технологіями, без консервантів та зайвих розпушувачів тіста. Купуючи пшеничні вироби нашого заводу, Ви можете бути впевнені в їх натуральності та виключній якості.

В дитинстві нас всіх привчали їсти хліб ледь не з усіма стравами. А сьогодні різні експерти щодо здорового способу життя ратують за повне виключення пшеничних виробів з раціону. То де ж правда, чи в бажанні купити пшеничний хліб в Харкові є раціональне зернятко користі?

Що ще треба знати про пшеничний хліб?

Однозначно можна сказати лише одне – повна відмова від пшеничного хлібу не є вірним рішенням. Як було сказано вище, він містить багату кількість корисних речовин, що потрібні людині для нормального функціонування. В складі пшеничного хлібу є великий рівень вітамінів групи В, що сприяє зміцненню імунної системи, знижують рівень стомлюваності, дратівливості. Крім того, купити пшеничний хліб від виробника корисно ще й завдяки високому вмісту клітковини, білка, амінокислот.

Білий пшеничний хліб настільки ж популярний, наскільки й не неоднозначний продукт. Казати про його шкоду рівно як і робити головним блюдом столу, не можна. Кожного дня варто вживати не менш ніж 100 грамів, але не більш 200 грамів продукту. Тоді пшеничний хліб від виробника піде на користь.

Інгредієнти білого хлібу наступні:

 • Борошно.
 • Дріжджі.
 • Яйця.
 • Натуральні додатки.
 • Висівки.

Борошно є необхідним джерелом енергії для тих, хто веде активний спосіб життя. Дріжджі вміщають велику кількість амінокислот. Різноманітні додатки, як то горіхи, сухофрукти, насіння додають мікроелементи та вітаміни. Яйця збагачують виріб білком, роблять його більш смачним. А висівки сприяють покращенню травлення завдяки тому, що вміщують велику кількість вітамінів.

Якщо Ви хочете пшеничний хліб від виробника купити, Ново-Баварський хлібозавод пропонує широкий асортимент виробів на любий смак. Це найкращі в регіоні вироби, які зможуть оцінити навіть найприскіпливіші покупці. Хрустка скоринка, неперевершений аромат, свіжа та пухнаста м’якоть – все що треба любителям білого хлібу.

Замовляйте пшеничний батон від виробника. Купити виріб можна безпосередньо з хлібозаводу або на точках продажу, куди свіжих хліб надходить регулярно та швидко.

Спробуйте найсмачніший в Харкові білий хліб – зарядитесь корисною енергією на цілий день!