Хліб пшеничний формовий

Неможливо уявити собі стіл без хліба на ньому. Якщо немає хліба, здається, що чогось дуже важливого не вистачає. Хліб – це основа, символ добробуту та багатства. У нашій країні він цінується з прадавніх часів и по сьогодення, недаремно кажуть, що хліб – всьому голова.

Цінність хліба у нашому житті

На честь хліба складають вірші і пісні, його бережуть, їм зустрічають дорогих гостей. Навіть у молитві ми промовляємо «Хліб наш насущний, дай нам сьогодні». Ці слова нам передають батьки, а ми, в свою чергу, передаємо їх своїм дітям. Хліб – безцінний скарб, без якого не обходиться ніщо на світі. Він супроводжує нас на усіх святах, та у повсякденному житті. Батьки завжди вчать своїх дітей берегти хліб, згадаемо знамениту українську пісню, де співається – «Не викидуй хліба, не ламай тополю…». До хліба ставляться з великою шаною та повагою.

Асортимент, який пропонує Ново-Баварський Хлібозавод

На офіційному сайті Ново-Баварського хлібозаводу представлений хліб пшеничний формовий у широкому асортименті. Тут Ви можете купити такі пшеничні вироби:

  • Класичний білий хліб;
  • Хлібець гірчичний;
  • Батони різані в ассортименті;
  • Булочка «Міська»;
  • Нарізний хлібець «Цибулинка»;
  • Багет «Фа-бу».

Хліб має вирішальне значення в раціоні кожної людини, тому що він виступає джерелом багатьох вітамінів та мікроєлементів. У цьому пшеничному виробі містяться вуглеводи, білки, вітамін В, кальцій, фосфор, залізо та органічні кислоти. Так, хліб із пшеничного борошна грає величезну роль у формуванні здоров’я кожної людини. Ново-Баварский хлібозавод готує продукцію за класичними рецептами та технологіями, без консервантів та зайвих розпушувачів тіста. Купуючи пшеничні вироби нашого заводу, Ви можете бути впевнені в їх натуральності та виключній якості.