Це розділ з нашою фірмовою продукцією, що виготовляється під ТОРГОВОЮ МАРКОЮ «НОВО-БАВАРСЬКА».

Кондитерські вироби від виробника

Пряники – це кондитерський виріб, який випікається з пряничного тіста з додаванням повидла, меду, ізюму, горіхів, цукатів. Цей кондитерський виріб вважается символом свята, тому що випікаєтся з дорогих інгредієнтів. Хлібозавод «Ново-Баварський» пропонуе Вам купити солодощі оптом за ціною виробника. На цій сторінці Ви знайдете фірмові солодощі, які виготовляє хлібозавод, в широкому асортименті. Тут кожен клієнт знайде собі кондитерські вироби за смаком.

Історія пряників

Смачні кондитерські вироби від виробника пропонує наш хлібозавод «Ново-Баварський». Фірмові пряники ново-баварські – це гордість нашої компанії. Спробуйте, та переконайтеся в цьому самі!

Мало хто сприймає пряники, як кондитерський шедевр, скоріше, як повсякденні солодощі до чаю чи кави. Сьогодні, можна купити пряники в будь-якому магазині, але це не завжди було так. Пряники мають довгу та цікаву історію. З`явилися вони в IХ столітті, тоді їх називали «медовий хліб», тому що готувалися з борошна та меду. Пізніше, на Русі стали з`являтися різноманітні прянощі, які почали додавати в «медовий хліб». Так і з’явилася назва пряник, яка походить від слова «пряний».

До тіста стали додавати імбир, м`яту, кмин, мускатний горіх, корицю, апельсин, лимон та аніс. На той час, пряники були дуже популярні, рецепти іх готування передавалися з покоління в покоління. І хоч сьогодні пряники готують промисловим способом, і їх смак відрізняється від смаку солодощів минулих століть, але вони не менш смачні, тому користуються такою ж популярністю, як і тоді.

Хлібозавод «Ново-Баварський» – асортимент кондитерських виробів

Ми пропонуємо Вам кондитерські вироби оптом в асортименті, за ціною виробника. Наша компанія працює все понад двадцяти років. Кожен день ми вдосконалюємо свою майстерність для того, щоб споживач отримав справжню насолоду від покупки нашої продукції. Фірмові пряники, ціна яких Вас приємно здивує, виготовлені за особливою рецептурою, вони смачні та ніжні, тому що майстри виробництва роблять пряники з турботою та любов`ю.

Хлібозавод «Ново-Баварський» дбає про те, щоб споживачі отримували тільки якісній товар. Наша продукція виготовлена згідно зі всіма європейськими стандартами на сучасному обладнанні. Щоб купити пряники на замовлення, телефонуйте представнику компанії за телефоном, який знайдете в розділі «Контакти».