Круасани з листкового тіста

Мабудь, усім відомо, що круасан – це найпопулярніша французька випічка та своєрідний символ Франції. Хто не любить чудовим ранком насолодитися свіжими круасанами та кавою? Чудові круасани з листкового тіста пропонує хлібозавод «Ново-Баварський». Тут можна знайти солодощі з різмонамітною начинкою – абрикос, апельсин, полуниця, банан, малина, пломбір, шоколад, згущене та пряжене молоко. Завдяки такому широкому асортименту, тут кожен знайде собі кондитерськи виріб до смаку.

Історія круасанів

Мало кому відомо, але історія круасанів пов`язана з облогою Вени турецькими військами. Коли війська Османської імперії підійшли до Вени, пекарі, які працювали ночами, почули шум, та зрозуміли, що вороги намагаються зробити підкоп. Пекарі попередили солдат, тим самими, зірвавши план ворогів.

Після цієї події, в місті була відкрита перша кав`ярня, в якій подавали каву по-східному та круасани у вигляді османського півмісяця.

Чудові міні-круасани від «Ново-Баварського» хлібозаводу

Смачні круасани із листкового тіста виготовлені за спеціальною рецептурою. Ці солодощі готуються саме з дріжджового листкового тіста, тому вони такі хрусткі, ніжні та рум`яні. Круасани – це справжня знахідка французьких кондитерів. Хрусткий золотистий ріжок з різною начинкою став обов`язковим елементом сніданку чи перекусу на робочому місці. Смачний круасан з начинкою прекрасно поєднуеться з чаєм чи кавою, цей десерт полюбляють як дорослі, так і діти.

Міні-круасани готуються за класичною французькою рецептурою, яка поєднує в собі сучасне обладнання та ручну працю. Завдяки цьому, наші солодощі залишаються свіжими тривалий час. Це означає, що Ви можете купити круасани з улюбленою начинкою, які нічим не відрізняються від свіжозпечених.

Хлібозавод «Ново-Баварський» працює все понад двадцять років. Вся продукція готується з натуральних інгредієнтів на найкращому обладнанні. Тут можна купити круасани оптом з різноманітною начинкою. За більш детальною інформацією, звертайтеся до представників компанії.