Коровай на замовлення

Коровай – це обов`язковий атрибут кожного українського весілля. Існує велика кількість прикмет та звичаїв, які пов`язані з короваєм, які ніхто ніколи не порушує. Коровай є символом щасливого подружнього життя молодих, їх сімейного благополуччя. Якщо Вам необхідно коровай весільний купити, ознайомтеся з пропозиціями нашого інтернет-сайту.

Караваї на замовлення від Ново-Баварського хлібозаводу

«Ново-Баварський» хлібозавод шанує національні традиції, тому наші короваї випікаються згідно зі спеціальною рецептурою, трохи схожою з рецептом домашньої паски. Весільний коровай з тістовим оздобленням готують тільки з натуральних інгредієнтів.

Коровай – це традиційний святковий хліб. Ця випічка покликана порадувати своїм смаком гостей, а також підкреслити добротність і прагнення молодих до матеріального благополуччя. Іноді, весільні клопоти можуть обернутися конфліктами, такими, що суперечать естетиці торжества. Зменшити клопоти можна, довіривши випічку короваю професіоналам. Вибравши весільний коровай на замовлення, Ви отримаєте саме те, що Ви хотіли, і так, як це повинно бути. Молодята почнуть свій спільний шлях з заломлення смачного хліба. «Ново-Баварський» хлібозавод пече рум’яні, апетитні короваї, святковий вигляд яких є символом добра та гармонії.

Святкові короваї на замовлення

«Ново-Баварський» хлібозавод випікає караваї різноманітного призначення. Тут можна замовити коровай на іменини, завдяки якиму, це світле свято запам`ятаєтся гостям надовго. Окрім цього, мі пропонуємо святкові короваї до урочистих подій – ювілейні, тематичні. Також можна замовити весільні шишки, пасочки та святкові кошики в асортименті

Святковий коровай прикрашений мастикою стане чудовою прикрасою святкового стола. Щоб отримати додаткову інформацію щодо замовлення, набирайте контактний номер телефону представника офіційного сайту хлібозаводу «Ново-Баварського».