Булочні вироби

Україна славиться своїми неосяжними полями, саме тому сільська промисловість тут так розвинена. Хлібопечення – одна з найкраще розвинених галузей харчової промисловості нашої держави. Хлібобулочні вироби – це продукція, яка виготовляється з натуральних інгредієнтів – борошна, дріжжів, солі. Булочні вироби багаті на органічні кислоти, мінеральні речовини, білки, жири та вуглеводи.

Смачні булочні вироби Ново-Баварського хлібозаводу

Власне, булочні вироби – це ласощі, виготовлені зі здобного тіста за оригінальними рецептурами, які були розроблені кращими технологами нашого хлібозаводу. Будь-яке чаювання краще зі смачною та ароматною, свіжоспеченою булочкою зі скоринкою. Булочки однаково полюбляють як дорослі, так і діти. В каталозі нашого офіційного сайту Ви знайдете булочні вироби в асортименті з різноманітною начинкою.

Ми впевнені, що вироби нашого заводу не залишать байдужими нікого, навіть найвитонченіших гурманів.

Ассортимент нашого заводу

Асортимент булочних виробів, представлених на сайті Ново-Баварського хлібозаводу:

  • Плетінка «Ново-Баварська»;
  • В`юнок з маком «Особливий»;
  • Булочка «Часничок»;
  • Сирні палички;
  • Булочки класичні;
  • Заготовки для піци (велика та мала).

Ново-Баварський хлібозавод пропонує Вам найсмачніші булочні вироби купити по найнижчій в Харкові ціні. Вся продукція виготовляєтся на сучасному автоматизованому обладнанні визнаних світових лідерів Werner & Pfleider, Kemper та König. Не відмовляйте собі в задоволенні! Порадуйте свою сім’ю та себе кращими булочними виробами Харківщини!