Изменения-в-химическом-составе-печенья
20/12/2019
Сучасні різновиди печива

Печиво є одним із найдоступніших та улюблених ласощів у світі. Просте і поживне, воно прекрасно насичує, дарує гарний настрій та енергію. Сьогодні на прилавках можна побачити широке різноманіття різних «пєчєнєк», що іноді вводить в замішання любителів ласощів. Які бувають різновиди печива, знають лише досвідчені кондитери. Але ми готові поділитися з Вами цією інформацією, щоб в наступний раз здійснити покупку було простіше.

Читати далі -> Читать далее ->

Хлеб народов мира
Який хліб печуть різні народи світу?

Так склалося, що хліб є не тільки живільною випічкою, але й часткою культури багатьох народів світу. Національні рецепти хліба формувались з початку років протягом довгих століть, та в різних частинах планети вони мають свої особливості. Той, далі ми дізнаємось, який хліб печуть різні народи світу з давніх-давен.

Читати далі -> Читать далее ->

history_bread__2
04/10/2019
Коротка історія хліба

Новини, статті про хліб

Такий звичний і знайомий кожному продукт як хліб має довгу історію. Вчені вважають, що вперше його використовували в їжу близько 15 тисяч років тому. Зерна пшениці були випадково знайдені людьми під час полювання – так почалася коротка історія хліба , який в сьогоднішньому вигляді сильно відрізняється від первісного.

Читати далі -> Читать далее ->

konditerskie-izdeliya
02/08/2019
Кондитерских изделия от производителя НБХЗ

Кондитерских изделия от производителя НБХЗ

Сладости всегда поднимают настроение и на несколько мгновений
возвращают каждого из нас в беззаботное детство. Именно поэтому большинство
людей так любит печенье, пряники, булочки и прочие кондитерские изделия,
заполонившие прилавки современных продуктовых магазинов.

Читати далі -> Читать далее ->

продукти для приготування хліба
22/03/2019
Продукти для приготування хліба

Скільки живуть на світі люди, стільки вони випікають хліб. Уявити наш стіл без цього виробу з тіста майже неможливо. Напевно, нема нічого смачнішого за свіжий, духмяний хліб із хрусткою скоринкою.

Протягом століть секрети випікання
Читати далі -> Читать далее ->

види хліба в україні
28/12/2018
Традиційні види і сорти хліба в Україні

Хліб і випічка – це основа кулінарних традицій будь-якого народу. Складно уявити собі українську кухню без такого традиційного виду випічки, як хліб. З ним пов’язано безліч звичаїв і традицій нашого народу. Ніхто не знає, коли вперше з’явився хліб, проте відомий той факт, що в Київській Русі його вже пекли. Уже в той час існувала професія пекар, а якість виготовлення випічки контролювалася.

Читати далі -> Читать далее ->

слойка походження
30/11/2018
Історія походження слойки

Спечені із листкового тіста смаколики з давніх-давен користуються великим попитом у ласунчиків. Вперше слойки почали готувати ще в середні віки, при чому своїм походженням вони зобов’язані нічому іншому як банальній помилці кондитера. Ніхто навіть не міг уявити, що слойка та її види розповсюдяться по світу
Читати далі -> Читать далее ->

хлібна дієта для схуднення
22/11/2018
Хлібна дієта або як зберегти здоров’я?

З кожним днем з’являється все більша кількість різнопланових дієт, але всі вони сходяться в одній думці – хліб це найперший ворог жіночої талії. Тому хлібна дієта сприймається з глузуванням. Але сам автор стоїть до останнього і заявляє, що в будь-якій дієті повинен бути присутнім хліб. Саме завдяки хлібу ваш організм не потребуватиме серотоніну, а схуднення буде
Читати далі -> Читать далее ->

користь і шкода солодкого
09/10/2018
Користь і шкода солодкого для організму людини

Сьогодні солодке вживають практично всі люди на планеті. З одного боку тут немає нічого поганого, але якщо подивитися глибше, то солодке несе не тільки користь. З упевненістю можна сказати, що солодощі позитивно впливають на психологічний стан людини. Користь і шкода солодкого знаходяться приблизно на одному
Читати далі -> Читать далее ->

святкові короваї
27/08/2018
Святкові короваї – символ достатку

Кожна господиня випікає іноді хліб удома, але не всі знають, як спекти коровай для свята. Адже головне в короваї не тільки смак, але і зовнішній вигляд. Оригінально прикрашений коровай привнесе святу незвичайну нотку. Гарний коровай святковий (символ вірності) – це невід’ємний атрибут весілля.

Читати далі -> Читать далее ->