Так склалося, що хліб є не тільки живільною випічкою, але й часткою культури багатьох народів світу. Національні рецепти хліба формувались з початку років протягом довгих століть, та в різних частинах планети вони мають свої особливості. Той, далі ми дізнаємось, який хліб печуть різні народи світу з давніх-давен.

Хліб народів світу

Італійський хліб – фокачча. Дослівно з італійської перекладається як «хліб, запечений у вогнищі». Являє собою пшеничний плоский коржик із дріжджового або прісного тіста з начинкою або без неї. Найчастіше в якості начинки виступає сир. Хліб Італії фокачча може бути і солодким. Класичний рецепт коржика передається із вуст в уста вже багато століть. Справжні італійські пекарі замішують тісто з пшеничної муки, води та оливкової олії. Деякі кулінари додають молоко та різноманітні пряні трави. Саме так фокачча набуває свого неперевершеного смаку та аромату справжніх італійських полів з розмарином, шавлією, оре гано, базиліком.

Хліби народів світу як місцеві пам’ятки

Традиційний хліб Мексики – Тортілья – маленький коржик. Вироб готують з пшеничної або кукурудзяної муки. Тортілью подають як самостійне блюдо, так і в якості основи для інших страв. Так, загорнуті в тортілью томати, м’ясо, боби, сир, зелень, авокадо із сальсою та сметаною – це популярне бурріто. А подача начинки і тортільї окремо називається фахітою.

Солодкий здобний хліб Франції – бріош, в склад якого входять дріжджі, масло, іноді ізюм на крихти шоколаду. Його не можна назвати дієтичним, але смачним – залюбки. Бріоші печуть у Франції з XVIII століття за особливою технологією. Тісто для хліба готується на опарі та піднімається в холоді цілу добу. При випіканні з нього формуються невеличкі кульки.

Німці в якості традиційного хліба обрали пумпернікель – житній виріб з додаванням цільного зерна. Хліб Німеччини пумпернікель має дуже цікаву технологію приготування, завдяки якій готовий продукт може зберігатися в запечатаному вигляді до декількох місяців. А якщо помістити його у жерстянку банку, то термін зберігання подовжується до двох літ.

Обирайте хліб, який найбільше припаде Вам до смаку та насолоджуйтесь смаками інших культур та традицій.