Печиво є одним із найдоступніших та улюблених ласощів у світі. Просте і поживне, воно прекрасно насичує, дарує гарний настрій та енергію. Сьогодні на прилавках можна побачити широке різноманіття різних «пєчєнєк», що іноді вводить в замішання любителів ласощів. Які бувають різновиди печива, знають лише досвідчені кондитери. Але ми готові поділитися з Вами цією інформацією, щоб в наступний раз здійснити покупку було простіше.

Сучасні різновиди печива

Печивом називають невеличкий кондитерський виріб із тіста. Щоб приготувати основу для солодощі, іноді до тіста додають різноманітні зерна. Найчастіше звичайне печиво можна зустріти у формі кружочка. Але буває також печиво в формі квадрату, серця, зірочки, звірів та інших чудернацьких форм.

Загальні відомості про печиво

Багато порад як приготувати печиво включають до складу виробу начинку – шоколад, цукати, горіхи, джем, крем, ізюм.

Які бувають види печива

В сучасній кондитерській справі існує безліч рецептів приготування печива. В залежності від консистенції тіста, всі солодощі поділяють на:

  • сухе, затяжне;
  • цукрове;
  • здобне.

При цьому остання категорія поділяється ще на декілька під категорій. Здобні ласощі бувають вівсяними, листковими, збивними або пісочними. Приготувати сучасні різновиди печива можна кожна господарка, для цього знадобляться продукти, які є в наявності в кожному холодильнику.

Для затяжного печива характерна шарувата структура. Воно містить менше жирів, цукру, має меншу крихкість. Вважається, що затяжне печиво є дієтичним, його в невеликій кількості можуть собі дозволити навіть люди з проблемами травлення.

Цукрове печиво дуже ароматне та смачне, має пористу, крихку структуру, легко ламається та буквально тане в роті. Часто такі смаколики виготовляються з малюнком на лицьовій поверхні, в тому числі, для більш привабливого зовнішнього вигляду.

Здобний різновид містить багато цукру, жирів, яйцепродуктів. Його склад може бути різний ,в залежності від бажаного результату. Тобто, є маса рецептів як приготувати печиво здобне, і всі вони призведуть до створення виключного шедевру смаку!

Тепер Ви не заблукаєте в широкому та безкрайому світі печива. Приємного апетиту!