З кожним днем з'являється все більша кількість різнопланових дієт, але всі вони сходяться в одній думці - хліб це найперший ворог жіночої талії. Тому хлібна дієта сприймається з глузуванням. Але сам автор стоїть до останнього і заявляє, що в будь-якій дієті повинен бути присутнім хліб. Саме завдяки хлібу ваш організм не потребуватиме серотоніну, а схуднення буде супроводжуватися лише гарним настроєм. І все ж є люди, які стверджують, що хлібна дієта для схуднення допомогла їм з зайвими кілограмами.

Хлібна дієта

В Ізраїлі були проведені дослідження жінкою, яка створила цю дієту. В результаті було виявлено, що в хлібі міститься необхідний рівень серотоніну. Ця речовина є гормоном щастя і при недостачі такого елемента людина відчуває депресію і занепад сил. В такому випадку ідеально підійде дієта по хлібним одиницям.

При складанні меню дієти був зроблений акцент на корисний хліб, а не на здобу, кондитерські вироби та інше. В такому хлібі немає ніякої користі для організму, а навпаки тільки шкода. У дієті використовується хліб, до складу якого входять корисні речовини, мікроелементи і складні вуглеводи. В результаті хлібна дієта для здоров'я дуже корисна і допомагає прибрати зайві кілограми.

На підставі вище сказаного стає зрозуміло чому люди так погано переносять білкові дієти. У білку міститься мінімальна кількість гормону, що негативно впливає на організм. Саме тому хлібна дієта, результати приходять з часом, рекомендується для схуднення.

  1. Правильно підібраний хліб володіє такими властивостями:
  2. Дає відчуття ситості на тривалий час
  3. Активно виводить токсини з організму завдяки харчовим волокнам
  4. Відмінно впливає на роботу головного мозку і нервову систему
  5. Шлунково-кишковий тракт покращує свою роботу

Не використовуйте для схуднення хліб вищого ґатунку, так як він не містить в собі корисних для дієти компонентів. Денна норма для дівчат - це 9-12 скибочок хліба, а для чоловіків 16. Слід розбити свої прийоми їжі на 4-5 раз в день і рівномірно харчуватися протягом дня.

Якщо у вас виникли питання по даній темі, то ви можете їх задавати нашим менеджерам за вказаними телефонами. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання.